fbpx

O mnie

Od ponad dwudziestu lat pracuję z ludźmi ceniąc sobie ich zaufanie do mnie i wspólnie tworzone relacje.
To właśnie relacje, które przekładają się na atmosferę w pracy i realizowane zadanie są dla mnie szczególnie ważne.
Rezultaty badania CliftonStrengths, potocznie nazywanego też testem Gallupa, pomagają mi lepiej wykorzystywać swoje mocne strony. To właśnie świadomość ich posiadania, a także chęć poznania dalszych moich możliwości napędzają mnie do działania.

Od sierpnia 2018 podjąłem inicjatywę związaną z pozazawodowymi aktywnościami, które dają mi wiele satysfakcji i dopełniają jako człowieka.
Pierwszą ważną aktywnością jest tworzenie treści na tego bloga. Moje doświadczenie zawodowe i chęć wspierania innych pozwalają na dzielenie się swoimi refleksjami. Wierzę, że są one pomocne w budowaniu większej świadomości, odkrywaniu nowych możliwości, czy wyzwań, ale także utwierdzaniu w słuszności już podjętych działań.
Drugą aktywnością jest podcast „Rozwój osobisty dla każdego”, który stanowi dobre uzupełnienie treści publikowanych na blogu. To rozwijający się trend bardzo efektywnego doświadczania wiedzy od twórców podcastów i ich gości.
Jako zapalony słuchacz od początku roku 2019 uruchomiłem własny podcast.
Trzecią aktywnością są cykliczne warsztaty z młodzieżą szkolną gimnazjum i liceum, gdzie rozwijamy obszary związane z budowaniem i znaczeniem pewności siebie, świadomością mowy ciała, a także podstawami wystąpień publicznych.

W obszarze zawodowym koncentruję się na tworzeniu efektywnych i skutecznych zespołów. Myślę i działam procesowo traktując ludzi, jako sprawców sukcesu, a nie narzędzie do jego osiągnięcia.

Każdego dnia uczę się nowych rzeczy, a wspiera mnie w tym obrane motto, że „nigdy nie jest za późno”.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial