fbpx

Auto-rozważania w drodze

Kolejny odcinek nagrywany w samochodzie.


Tło to delikatny warkot silnika, który liczę na to, że Cię nie rozprasza – daj znać.

Wiem, że używam w tym odcinku wielu być może krzywdzących uogólnień, ale robię to żeby uwypuklić poruszane przeze mnie zagadnienia.

Na pierwszy ogień idzie szacunek do drugiej osoby.
Każdego dnia spotykamy dziesiątki ludzi, a pewnie setki mijamy. Tak bardzo pochłonięci sobą nawet nie zwracamy uwagi na drugiego człowieka. Wybieramy szklane ekrany smartfonów, by nie patrzeć w oczy innej osoby. Także tego doświadczam.
Mnie także pochłania dar postępu technologicznego, ale uczę się i pracuję nad tym, co było ważne jeszcze nie tak dawno.

Relacje oparte na szacunku, na zauważaniu drugiego człowieka mogą zrobić wiele dobrego. Zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej – posłuchaj.

Zastanawia mnie także fenomen ekspertów. Mam wrażenie, że to złota era, rozkwit eksperckości wszelkiej maści, a co kolejny to młodszy… Co przegapiłem, że nie ważę nazwać się ekspertem?
Na szczęście nie każdy ekspert to autorytet – mam nadzieję.

Bardzo podobo mi się fragment, a zarazem mikro zapowiedź kolejnego odcinka z gościem. Na co zwracasz uwagę, wybierając książki?
Pamiętaj, że marketingowcy robią wszystko, żebyś kupił książkę, oceniając jej okładkę. Pamiętaj i zwracaj uwagą na to, co naprawdę ważne – posłuchaj tego odcinka.

Zależy mi na Twoim zdaniu – napisz komentarz i zajmij stanowisko. Opowiedz się – proszę!
Jak słuchać podcastu:

Podcastów możesz słuchać na urządzeniach mobilnych oraz bezpośrednio ze strony www. Poniżej linki do najpopularniejszych aplikacji i metod umożliwiających odsłuch:

ANDROID

SPOTIFY

ITUNES

SPREAKER

Ważne funkcje, to możliwość przyspieszania odsłuchu, co pozwala w krótszym czasie odsłuchać więcej treści. Uwaga – dla wyższych prędkości wymagane jest większe skupienie na słuchanych treściach. Bez tego można w krótkim czasie ominąć wartościową część odcinka.

Co Istotne dla lojalnych słuchaczy…

Warto wspomagać twórców i oceniać ciekawy i wartościowy podcast. 
Przyznajemy odpowiednią ilość gwiazdek (maksymalna ilość to najwyższa ocena), a także warto dodać od siebie komentarz, który dodatkowo będzie motywował twórcę oraz wpływał na lepszą dostępność podcastu dla innych zainteresowanych podobną tematyką.

Przeczytaj to proszę!

Po długich namysłach zdecydowałem się założyć profil twórcy na Patronite.pl, dlatego jeśli uznasz materiał za wartościowy i zechcesz mnie wesprzeć, to z góry serdecznie dziękuję!

Wejdź, proszę na mój profil w serwisie Patronite: https://patronite.pl/rodk

Możesz także przeczytać w tym wpisie, dlaczego podjąłem taką decyzję.

Zapraszam do wysłuchania odcinka.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial